Anita krenohet me të birin

Anita krenohet me të birin

Tanimë një gjimnazist, Gjin Haradinaj ka vendosur të mos ndjek hapat e babait.

Djali i kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, më shumë pëlqen sportin dhe artin, sesa politikën, shkruan rtv21.tv

Sa ishte më i vogël, në vitin 2014 Gjini u shpall kampion në Kampionatin Botëror Shotokan. Ndërkaq, tani është fokusuar në muzikë.

Nëna e tij, Anita ka publikuar në Instagram disa video teksa Gjini interpreton me instrumente muzikore.

Anita një nënë krenare shkruan se Gjini së bashku me shokët e tij po bëjnë kryevepra.

 

View this post on Instagram

 

Kryevepra!!! #misbah&friends @_auroraspahiu

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj) on

Kujtojmë se çifti Haradinaj janë prindër të tre fëmijëve, Gjinit, Hanës dhe Trimit./21Media