Kënga është publikuar vetëm në versionin audio

Kënga është publikuar vetëm në versionin audio

Artistja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi ka publikuar këngën “Pikë në zemër”,  të cilën e ka inqizuar dy vite më parë në Gjenevë.
Për tekstin e këngës është kudjesur, Gjira dhe lenaZbeat, ndërsa, ”beatin” e bëri Koston. Kënga u publikua vetëm në versionin audio, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “Nuse” është projekti i fundit muzikor i artistes që është publikuar në muajin qershor./21Media