Gjira para dy jave është bërë nënë

Gjira para dy jave është bërë nënë

Reperja e njohur shqiptare, Gjira, në fund të muajit prill u bë nënë për herë të parë.

Gjira në jetë ka sjell një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Maël, shkruan rtv21.tv

Pas lindjes së fëmijës, ajo nuk ka hezituar që të publikoj imazhe dhe video të ndryshme të djalit.

Por, si duket edhe Gjira ashtu si çdo femër tjetër pas lindjes ka një dëshirë që t’i humbë kilogramët e tepërt.

Reperja këtë duket se po provon ta bëjë duke dalë për shetitje me djalin e saj, këtë ajo e ka treguar me anë të një fotograife të publikuar në Instagram.

Duke provuar të kthehem në formë, dy javë pas lindjes së djalit”, ka shkruar Gjira në fotografinë e publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Trying to get back in shape … 2 weeks after giving birth to my babyboy … #postpartumbody #backontrack

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on

 Për lindjen e djalit, fansat e miqtë e shumtë e kanë uruar artisten me fjalët më të mira. Artistja ka kohë që është në lidhje me futbollistin, Ali Ibrahimin./21Media