Getinjo tregon kuptimin e tatuazheve të reja

Getinjo tregon kuptimin e tatuazheve të reja

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun Getinjo ka bërë disa tatuazhe të reja, të cilat kanë disa mbishkrime shumë interesante.

Getinjo ka publikuar disa foto në storie të rrjetit social Intagram ku shihen tatuazhet e reja që ka bërë.

Në tatuazhin ku shihet një femër e zhveshur ndërsa pjesa intime ishte mbuluar me një zemër mbante mbishkrimin “Uni ia lypa zemrën ajo ma dha…” ndërsa tatuazhi tjetër ku shihej një qiri mbante mbishkrimin “Gjithmonë jam djeg për shoqërinë”

 Ndryshe “Helem” është kënga e fundit nga Getinjo e publikuar një muaj më parë./21Media