Diçka jo e mirë i ka ndodhur Bleros 

Diçka jo e mirë i ka ndodhur Bleros 

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun sot ka bërë diçka kundër ligjit, ai ka thyer rregullat e trafikut, shkruan rtv21.tv

Blero ishte bashkë me miqtë e tij në veturë, kur janë ndaluar nga policia e cila i ka gjobitur.

Blero ka publikuar një video në storie të rrjetit social Instagram në momentin kur policia po i shkrunte gjobën mikut të tij.

Ndryshe “Rren” është kënga e fundit e publikuar nga Blero pesë muaj më parë./21Media 

17841841_773494899473544_1955099989_n