Një urim i veçantë nga Enca

Një urim i veçantë nga Enca

Shoqja e ngushtë e këngëtares, Enca Haxhia feston ditëlindjen dhe ajo ka zgjedhur që në një mënyrë unike t’i uroj asaj edhe 100 vite të tjera.

Enca ka postuar në Instagram disa imazhe me shoqen e saj më të mirë, në njërën prej së cilës ajo shihet duke u munduar ta zhys në det.

“Urime ditëlindjen gjysma ime” dhe “faleminderit që ekziston” janë mbishkrimet që Enca i ka lënë fotove./21Media