Grimerja Skull Maker duket se tregon një histori

Grimerja Skull Maker duket se tregon një histori

Artistja e talentuar e grimit nga Gjermania krijon tregime të bukura duke përdorur fuqinë e kozmetikës duke pikturuar gjysmën e kafkave në fytyrën e saj dhe duke i dekoruar me elemente të bukura duke i dhënë të gjithë pamjen një histori interesante!

Ajo përdor produkte të pikturës së trupit për të krijuar këto përbërje mahnitëse që janë pjesë e artit, shkruan rtv21.tv.

Ajo poston të gjithë punën e saj të mahnitshme në Instagram dhe jo vetëm kafka, por ju mund të gjeni karaktere nga shfaqjet tuaja të preferuara televizive si “The Walking Dead” dhe “Game of Thrones”./21Media