Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe popullore.

Përveç muzikës, Vulaj, shquhet edhe për linjat perfekte trupore. Ajo përkujdeset shumë për fizikun e saj, e fotografitë e dëshmojnë këtë. Bukuroshja ka publikuar disa poza me bikini, ku shfaqet shumë tërheqëse, shkruan rtv21.tv

 

 
View this post on Instagram

 

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

“Askush si na” është projekti i fundit i saj që është publikuar më 24 janar 2019./21Media