Vodhën paratë dhe ikën

Vodhën paratë dhe ikën

Mbrëmë rreth orës 20:00 në fshatin Doganaj të Kaçanikut, ka ndodhur një grabitje e armatosur.

Një person ka njoftuar policinë se derisa ishte në vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë hyrë dy persona të dyshuar e të maskuar, nën kërcënimin e armës-revole, kanë grabitur nga arka para dhe janë larguar në drejtim të panjohur

Sipas policisë, nuk raportohet për të lënduar. Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante Policore.

Me vendimin e Prokurorit, është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime./21Media