Grabisin marketin

Grabisin marketin

Një grabitje ka ndodhur dje në mëngjes rreth orës 03:15 në Podujevë.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se tre persona të maskuar me thika në duar kanë hyrë brenda në një market duke kërcënuar viktimën”, ka njoftuar policia duke mos dhënë detaje të tjera.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin./21Media