Nëna e dy futbollistëve të njohur Granit dhe Taulant Xhaka sot feston ditëlindjen

Nëna e dy futbollistëve të njohur Granit dhe Taulant Xhaka sot feston ditëlindjen

Ajo ka marrë urime të shumta nga të afërmit e saj. Një urim të përzemërt në Instagram ia ka dedikuar edhe djali i saj i vogël.

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka ia ka uruar nënës së tij ditëlindjen me një fotografi ku shihet me të dy prindërit.

Urimin Xhaka e ka shkruar në shqip, gjermanisht dhe anglisht.

Urime Ditlindja Nëna ime ❤️ Alles gute zum Geburtstag Mami ❤️ Happy Birthday Mom ❤️

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on