Graniti dhe Leonita gati për t’u bërë prindër

Graniti dhe Leonita gati për t’u bërë prindër

Çifti i njohur futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata prej se kanë publikuar lajmin se po bëhen prindër në rrjetet sociale vazhdimisht ndajnë momente të shtatzënisë së Leonitës, shkruan rtv21.tv.

Kësaj radhe çifti kanë pranuar një dhuratë shumë speciale për bebin e tyre. Është një “body”, me foto të Granitit dhe Leonitës.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në vitin 2017./21Media