Graniti vallëzon në pishinë me këngë të Medës

Loading...

Graniti vallëzon në pishinë me këngë të Medës

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj jo pak herë janë bërë temë në mediat rozë, lidhur me jetën e tyre private dhe së fundmi me ndejën e organizuar në Kosovë.

Dyshja janë mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikojnë imazhe të shumta nga përditshmëria, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, çifti kanë nisur pushimet pranverore në një hotel luksoz në Marrakesh dhe nga atje kanë ndarë me ndjekësit e tyre video dhe fotografi në Instagram.

Në një video të cilën ia ka bërë gruaja, Graniti shihet duke vallëzuar me këngë të Medës./21Media