Rrëmbeu vëmendje me këto fotografi

Rrëmbeu vëmendje me këto fotografi

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli, cilësohet si njëra ndër këngëtaret më elegante të estradës. Në çdo paraqitje të saj, qoftë në dasma apo koncerte, ajo po rrëmben vëmendje.

Artistja shqiptare sot publikoi disa imazhe, ku shfaqet me një fustan të gjatë dhe e rregulluar për mrekulli.

“Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit i saj, që erdhi në bashkëpunim me nënën e saj, këngëtaren e njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejza. Ky duet i tyre u promovua në kanagjegjin e Gresës dhe ka një tekst mjaft emocionues./21Media