Ajo duket shumë bukur

Ajo duket shumë bukur

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, Egzona, kohëve të fundit është bërë pjesë e pandashme e mediave rozë. Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe të shumta së bashku me Albatritin, por, edhe vetëm.

Egzona dhe Albatriti para një viti janë bërë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Amelia. Por, çifti përsëri janë në pritje të fëmijës së dytë, shkruan rtv21.tv

Egzona edhe në pritjen e saj më të ëmbël po vazhdon të publikojë imazhe të ndryshme, së fundmi ajo në Instagram ka postuar një fotografi në të cilën shihet se ka veshur një kostum të nuseve dallamën. Me barkun e fryer, e flokët e kapura në këtë veshje, Egzona po duket shumë bukur.

/21Media