Bukuroshja shqiptare mjaft aktive

Loading...

Bukuroshja shqiptare mjaft aktive

Almeda Abazi është një ndër femrat më të bukura dhe të përfolura shqiptare, e cila është e martuar me njërin nga aktorët më të mirë dhe të pashëm turk.

Almeda dhe Tolgahan Sayisman, apo i njohur te ne si ”Çënari” janë pjesë e pandashme e mediave rozë. Për ta shkruhet si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private, shkruan rtv21.tv

Ndërkohë, edhe dyshja janë mjaft aktiv në rrjete sociale, të cilët ndajnë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

E kur jemi te kjo e fundit, gruaja e ”Çënarit” pak minuta më parë publikoi një fotografi të bukur, në të cilën shihet se është krejtësisht pa grim.

Ajo që vërehet është bukuria natyrale e bukuroshes shqiptare.

Përveç Almedës, edhe Tolgahan nuk është pak aktiv në rrjete sociale./21Media