Lola duket tejet bukur

Lola duket tejet bukur

Ajo është ndër gratë e politikanëve, e cila është mjaft e pëlqyer dhe e komentuar në mediat rozë. Bëhet fjalë për bashkëshorten e deputetit të njohur kosovar, Daut Haradinajt, Lolën, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale.

Moderatorja e njohur numëron numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, për të cilët mjaft shpesh publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Kur jemi te fotografitë, Lola Haradinaj pak më parë në facebook publikoi një fotografi, në të cilën duket mjaft bukur.

Me flokë të lëshuara dhe e veshur në të zeza, bashkëshortja e Dautit shkëlqen në imazhin e fundit, teksa vërehen linjat e bukura trupore.

Lola dhe Dauti dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar vite më parë. Ata së bashku kanë dy fëmijë, Davidin dhe Trojën./21Media