Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen ka pak orë që i kanë thënë po njëri- tjetrin

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen ka pak orë që i kanë thënë po njëri- tjetrin

Ata e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në vilën Sait Halim Paşa Yalısı të Stambollit, ndërsa të pranishëm kanë qenë shumë të famshëm në Turqi.

Menjëherë pas publikimit të fotove të para të dasmës temë diskutimi u bë vello që Fahriye Evcen e kishte zgjedhur për ditën më të lumtur në jetën e saj, shkruan rtv21.tv

Shumë njerëz në rrjetet sociale kanë shkruar se vello e Fahriyes ngjason shumë me atë që Neslihan Atagül kishte veshur në dasmën e saj një vit më parë.

Shikoni foton më poshtë dhe vlerësoni edhe ju vet./21Media