Edhe Venera ''bëhet'' këngëtare

Edhe Venera ”bëhet” këngëtare

Megjithëse bashkëshorti i saj ka vite që këndon dhe është emër i njohur në Kosovë dhe më gjerë, Venerën nuk e kemi parë duke kënduar.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të muzikës popullore, Gentian Gojanit, e cila duket se ka filluar të merret me profesionin e bashkëshortit të saj, shkruan rtv21.tv

Kjo të paktën shihet në një storie, të cilën e ka hedhur në Instastory bashkëshortja e Gentianit, Venera.

Ndryshe, Gentian Gojani dhe Venera Karaxhija janë prindër të një vogëlushi, të quajtur Gisi./21Media