Monica ka pranuar një urim të veçantë nga Loriku

Monica ka pranuar një urim të veçantë nga Loriku

Ish- kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është i martuar me modelen e njohur italiane, Monicën e cila sot feston ditëlindjen e saj.

Me rastin e ditëlindjes së Monicës, nuk ka si të mungoi urimi nga bashkëshorti i saj, Loriku i cili në Instastory ka publikuar një fotografi bashkë me të në të cilën çifit po duken shumë të bukur afër njëri tjetrit,  e mbi këtë imazh Loriku ka shkruar një urim të veçantë për ditëlindjen e gruas së tij, shkruan rtv21

“Po plaket!!!” ka shkruar Loriku në fotografinë e publikuar një Instagram, teksa ka bashkangjitur edhe një emoji të një ëmbëlsire.

Ndryshe, Lorik Cana dhe Monica janë prindër të një vogëlushi të quajtur Bojken. /21Media