Gratë e këngëtarëve të njohur shoqe të mira

Loading...

Gratë e këngëtarëve të njohur shoqe të mira

Sabri Fejzullahu dhe Shkëlzen Jetishi janë artistët më të çmuar në vendin tonë. Në repertorin e tyre kanë këngë te shumta të cilat konsiderohen si perla të muzikës shqipe, shkruan rtv21.tv

I kemi parë shpesh bashkë, por miqësi paskan edhe gratë e tyre. Nera, bashkëshortja e Sabriut në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me Valën, gruan e Shkëlzenit.

Të dyja duken shumë bukur pranë njëra tjetrës./21Media