Albatriti bën një urim plot dashuri për Egzonën

Albatriti bën një urim plot dashuri për Egzonën

Këngëtari Albatrit Muqiqi,  u martua vitin e kaluar, ndërsa nuk kaloi as një vit dhe u bë baba. Këto u cilësuan si nga momentet më të mira të jetës së këngëtarit, shkruan rtv21.tv

Ndërkohë ai duket edhe më i dashuruar në gruan e tij. Egzona sot feston ditëlindjen, kurse Albatriti i shpreh fjalët më të mira për të përmes një postimi në Instagram. “Urime ditelindjen zemer pritshim edhe shume e shumee tjera se bashku me vajzen tonë Amelia Te duaamm shummëë mami “, ka shkruar Albatriti.

Kurse edhe ndjekësit e tij përmes komenteve e kanë uruar Ezonën./21Media