Leonita duket shumë bukur

Leonita duket shumë bukur

Çifti i njohur futbollisti, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Leonita po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë imazhe të shumta së bashku me Granitin por edhe vetëm, me ç’rast po pëlqehet dhe komentohet mjaft nga ndjekësit e saj.

Leonita, së fundmi në Instagram, ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet e veshur me një fustan  të shkurtër ku po duket mjaft bukur, si duket shtatzënia duket se ka reflektuar shumë në pamjen e saj.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në vitin 2017./21Media