Haradinaj ka komentuar mbi sulmin terrorist që tronditi Barcelonën

Loading...

Haradinaj ka komentuar mbi sulmin terrorist që tronditi Barcelonën

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se akti terrorist në Barcelonë është një akt i tmerrshëm e me shumë viktima të pafajshme.

“Në këto çaste të dhimbshme bashkëndjejmë me familjet e viktimave dhe popullin spanjoll”, ka shkruar ai në Facebook.