Haradinaj në forumin ‘’Talk the Talk’’

Haradinaj në forumin ‘’Talk the Talk’’

Kryeministri në dorëheqje njëherësh kryetar i AAK-së Ramush Haradinaj tha se Kosova është e gatshme të rifilloj procesin e dialogun për njohje reciproke. Ndërsa, akuzoi PDK-në dhe LDK-në për kapje të shtetit./21Media