Haradinaj u takua me kryetarët e partive nga Medvegja

Haradinaj u takua me kryetarët e partive nga Medvegja

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, priti në takim kryetarët e partive politike nga Medvegja, kryetarin e Alternativës për Ndryshim, të Partisë Demokratike dhe atë të Partisë për Veprim Demokratik. Tha se me ta bisedoi për zgjedhjet si dhe për gjendjen e shqiptarëve në atë pjesë./21Media