Banorët: Pritet vendim brenda javës

Banorët: Pritet vendim brenda javës

Edhe sot kreu i ekzekutivit, Ramush Haradinaj dëgjoi hallet e banorëve të Shipitullës. Pas takimit banorët e kësaj ane thanë se ranë në ujdi për për zhvendosje të dinjitetshme, punësim dhe vlerësim të pronës. Vendimi sipas tyre do të merret brenda javës eventualisht javës së ardhshme./21Media