Çifti kanë vendosur të mos përdorin një titull privilegji për djalin e tyre.

Çifti kanë vendosur të mos përdorin një titull privilegji për djalin e tyre.

Duka dhe dukeshja e Sussex-it sot bënë paraqitjen e parë të djalit të tyre të porsalindur me botën.

Duket se çifti e kanë pasur shumë të vështirë ta zgjedhin emrin për djalin e tyre të parë.

Siç raporton BBC, emri i zgjedhur për foshnjën është emër krejtësisht i ri për familjen Mbretërore.

Archie, do të jetë emri i djalit, Harry dhe Meghani kanë vendosur të mos përdorin një titull privilegji për djalin e tyre.

Meghan Markle dhe Princ Harry janë bërë prindër të një djali me datën 06 maj./21Media