Kryetari i Gjilanit takohet me ambasadorin e Shqipërisë

Kryetari i Gjilanit takohet me ambasadorin e Shqipërisë

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri sot në ora 12:00 pret në takim ambasadorin e Shqipërisë, Qemal Minxhozi, thuhet në njoftimin e dërguar nga komuna e Gjilanit.

Në njoftim nuk është bërë e ditur se cilat do të jenë temat e takimit mes Hazirit dhe Minxhozit./21Media