Të shtunën dhe të dielen KH Prishtina zhvillon ndeshjet e radhës

Të shtunën dhe të dielen KH Prishtina zhvillon ndeshjet e radhës

Në prag të dy ndeshjeve ndërkombëtare në kuadër të Challenge Cup, klubi i Hendbollit Prishtina ka mbajtur sot konferencë për media./21Media