Haradinaj: Misioni i tyre ka qenë i veçantë

Haradinaj: Misioni i tyre ka qenë i veçantë

Me rastin e përvjetorit të rënies së 16 dëshmorëve të Batalionit Gardist “Shkëlzen Haradinaj”, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj i shoqëruar nga shumë bashkëluftëtar e familje të të rënëve ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan dhe në fshatin Kodrali./21Media