Nën hijen e blinajës – Promo

123 Comments

 1. florijana ramadani

  oo filmi ma i miri ne bot ju dhe birbir gece ju dua shummmm

 2. oj filiz pajtoju moj me jëllmazin se ka mu martu aj me asllën

 3. ju lumt rtv21 per keto seriale turqe ,vetem vazhdoni keshtu

 4. valiiii

  stili i ri i rtv21 na ben neve shikuesve shum te lumtur sepse na mundeson informimin edhe ne qofte se nee nuk kemi koh ti shikojm ata ne tv tung tung nga vushtrria

 5. shyqeri gashi

  shume interesant edhe njekosisht ju uroje web-in e rii ma te miret jenii

 6. pershendetje jam jetishi jetoj ne suedi , desha se pari te ju pergezoj per emisione shum te bukura dhe terheqese ne rtv21, sa i perket serialit se pari desha te ju njoftoj qe esht seriali i par ne jeten time qe e percjelli dhe me intereson ne qdo epizod se qka do te ndodh ,por per arsyje te orareve te ndryshme te punes qe ne i kemi kha nganjeher nuk mund te i shiqooj te gjitha epizodat madje as qat perseritjes qe ju boni te nesermen ne ora 12:30,desha ta di a mundem te gjej ket serial ne uebfaqen e rtv 21 sepse e dua te jet me perkthim shqip , ju pershendes dhe suksese te metejshme rtv21

 7. lirije

  shum film i mir ju lumt 21 se shum te mir jeni

 8. agnesa

  shum i mir filmi jellmazi veq vashdoni kshtu po a bon me dit se kush lun mas jellmazit

 9. dafina

  shum film i bukur e sidomos filizi
  <3<3

 10. ema sadiki

  jellmaz vs xhem per filizen

 11. Shume bukur vetem vazhdoni rtv 21 .Sepse keta filma lidhin jeten tone te perditshme.Dhe duhet ti mesojm gabimet qe i bejm dhe ti permirsojm.Shpresoj se edhe filmi tjeter do te jet i bukur.

 12. o bre ski qa me fol per jellmazin e filizin se ma i mir se jellmazi ska veq edhe filizi ma kuder sdee pi thot nuk o bebe jote :p

 13. tuba buyukustun Eshte me e  mira ne kete filim mos mu kan ajo ky filum nik ishkan interesant yss 

 14. shum filem i mir ishalla edhe tjeret jan qeshtu

 15. Fiiliizz ma e miirrrrrrrrrrrrrrrrrrra love youu

 16. JU PERGEZOJ RTV 21 PER KETE WEB SEE SINQERISHT JASHT ZAKONISHT BUKUR

 17. ah moj filize zemrat naj digje oj bukurri errall zoti ty qysh tka fal ta hangsha synin si rrush e ato buz si sakuz te dua filize mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

 18. gjith serilat e mir nr 1 rtv21 po gat bre deri te marten spo shkojn dit hiq me kon me na qit edhe te honen edhe von rrim e kqyrim ju lutna rtv21 te na qesi edhe te honen ne ora 23 ju pershendes.

 19. idja ismali

  nuk esht filim edhe shum i mir ma i mir filum o kan Mehmet Kosova aii me ka pelqy shuum .

 20. Ganiu

  Kisha qen i interesuar që në të gjitha mediumet e tona momentalisht serialet televizive të qfaqen nga ora 22:00, vlla as nuk po mujm me shku dikun e as me e prit dikend, asnji muhabet nuk po mujm me e bo. Serialet e bukura si i ka 21 duhet të përcillen në qetsi dhe pas trysni të të tjerve..

  • a valla qyky jallmazi bos e spi nimon hiq ymerit ju bac vazhdoni keshtu se qyky filem shum i bukur po doket sidomos filizi iiiiiiiiiii  shum po me pelqen vallahi ne fytyr shum e bukur veq edhe pak s ka shkon me jallmazin se kur ta lshon jallmazi du mi mar une pasha kryt e rtv 21 kom mi mar filizin e jallmazit kom mi thon ti martou me asllen po qaj mehemet kosova ma i miri u kon po edhe qyky boll i mir  e a bon ni pyetje a munesh me me trgu cili filem vjen mbas jallmazit a vjen turk se une vi nga turqia po di me fol edhe shqip se une kom lind ne kosov po jom  shku e n shtetin ku shfaqen filmat se une pergjeth dit e sho filizin te filmi i mehmet kosoves edhe te filmi i jallmazit se osht une e sho edhe jallmazin edhe mehmt kosoven esmerin emrin e vertet e ka polat e mehemeti e ka mehemet e jallmazi filiz hahahha ej o ju shqiptar une jom mehemeti qe kom lujt te mehemet kosova adin ai i vogli vllavi i nerminit se nermini nuk osht e fejumja e mehemetit po filizja osht hhaha na ju japim filma turk sa te doni hini ne fc me shihni mua ok ja qoim edhe do filma turk.igigjiler dre hrt filiz hrt kes  sylejman qesen 

 21. shum i bukur ky fil edhe aktort e sidomos Filizi edhe Jellmazi

 22. oj filiz martohu ma me jellmazin me me te bukurin ne botttttttttttttttttttttttttttttttttt tdu filiz and jellmaz

 23. festim avdiu

  shum film i mir sidomos ylmazi edhe filzja shum te mir ..

 24. ardoneta spahiu

  o rtv21 shum mire qita filmat turq veq vazhdoni

 25. Seriali ne Fillim me ka pelqy shume po si erdh qeky Xhemi ma ka gerrdit Serialin kejt si Regjisorit qka i ka pelqy e ka bo ZOT ne Filem qkat thoj at bohet aty shume palidhje.

 26. JENI MA TE MIRET YILMAZ AND FILIZ

 27. skini qa me than per bulent inal shkurt jellmazin se mai miri osht jellmazi vewq qikjo filiuzja ma kuder se ajo nuk ka qi i tha jellmazit sosht bebja joteedhe qaj ymeri ftyren sit mte pinokjos hahahahaha jat gyle gyle

 28. blerona grainca

  oo fiiiliiizz treeggoojj ma shhpejjt jellmazit qe eshte femija e vet se tani mo nuk e sheh se e ze aslla

 29. vedat

  o jellmazzzz martohu me filizin pse ma te mir se jellmazi e filizi nuk ka veq me ja morr inati

 30. o qfar filmi bre edhe ne enderr po e shof sa qaq i mire deshiroj qe fj te vine ne ks filme me i mire njeheresh ne rajon

 31. ky serial eshte shumm i mir ne fillim nuk ka qen  keshtu po tashh shumm i mir veqanerisht Tuba Buyukustun you are the bestt 

 32. mimozakrasniqi

  Pershendetje RTV21 me te vertet jen te mrekullushem, jeni nr.1 po transmetone edhe serialin turk EZEL do ta thyeni qdo rekord te shikushmeris. Gjithashtu ju pergezoj per pune qe beni per ne shikusi besnik te RTV 21

 33. o filiz kuku per ty po pajtohu mej me jallmazin tung tung nga bana gjakov

 34. arberije miftari

  o zot ma te mir nu ka e sidomos jellmaz dhe filiz veq vazhdoni se jeni the best veq kush jav ka inati.arbba

 35. edisin

  ooooooooooooooooooo filizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kkaaallzoj jellmazit se bebja eshte e jotja

 36. ju lusss qe ta transmetoni serialin Ezel ju lutna rtv 21 pleaseee sepse eshte nje serial qe ia vlen ta shikojm

 37. tina frangu

  o shum mir teper

 38. Bravo 21-sh, jeni me te vertet me te miret, ket serial e percjellmi edhe ne Iraq. kure serial nuk kom kqyr ky ish shum terheqes gjithashtu i percjellun me nje muzik has turke.

 39. imeri shum ifort edhe jallmazi feridja filizi aslla

 40. pershendetje rtv21 jeni shum te mir por ihlamural altinda edhe ma e mir a esht qashtu sidomos tuba ve bulent

 41. koplimentet e mia rtv 21 per seriale turqe

 42. deshta me ju pyet kush e din sa epizoda i ka ky serial i mire, nese din dikush ne te me tregon.

 43. ky serial i ka 80 seria ti arben

 44. jeta

  qdo filem nese e qesin qetu filmi apo seriali se JETE E HIDHUR KENAN IMIRZALIOGLU DHE SELIN DEMIRATAR kane luajtur filmin me te mir ne bot edhe keta shum te mir veq si jete e hidhur nuk ka kerkun tung veq vazhdoni se 21 osht ma i miri ej kush ka me dal mas jellmazit EZELI apo ishalla e qitni qato se po du me e pa sa ma shum mehmet kosoves tung ju dua shum jellmazi shum i bukur po ne te gjith filmat qikat i kan fajet e po i bojn mashkujt me vujt hahaha

 45. jeta

  tuba buyukustun ve bulent inal qok guzel bu filmeri ja nisa un turqisht tash haha shum te bukur qeta filma mas keti qitne EZEL ju lutem 21se ju jeni me te miret per gjdo gje tung ju dua shum

 46. valla rtv21 me qesi serialev po delni mat part edhe serialet turk mat mirt jan hallall ju koft edhe ishalla qitni seriale turkis aopet jeni mat mirt 

 47. presheva

  Film KOTI pa vlera artistike si te gjithe filma turqe.

 48. mimozakrasniqi

  Bravo RTV 21 qe po e sjellni serialin EZEL ne ekranet tona per shikusve besnik te RTV 21. Ju lumt qe po i merni parasysh deshira e shikusve tuaj, jeni te papare. Suksese vete vazhdoni keshtu jemi me ju qdo here mbase ju dini qe te na mbani tek tv juaj me programe te begatshme e per plot risi.

 49. ju lutemi transmetojeni serialin turk EZEL , do kete nje shikueshmeri shume te madhe

 50. edisin

  pravvoo pre fiiiliiizzzzzz e meriton qeta me ja bah xhemit amo jellmazit nuke meriton ta dish (L)

 51. o filiz te dua shum edhe jallmazin ju lutem pajtohi me se u myt bashko ndaje 

 52. o filizee mir po ja bon xhem akmanit te dish veq se nfund te keti seriali apet bashkohi me jallmazin dhe me vajzen tuaj te bukur tung bay bay ju dua shum……………………………..

 53. edisin

  pash sa te munoehesh mu largu prej jellmazit apet ne fund te serialit ke mu pash ku ta dish amo xhemit pravvoo mir j tu ja bahh

 54. edisina

  ah moj filize zemrat naj digje oj bukurri errall zoti ty qysh tka fal ta hangsha synin si rrush e ato buz si sakuz te dua filize mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

 55. filum i mrekullueshem veq aslla e xhemi tullusuma Filisa ma e bukura te dua shum Filllizzzzzzzz

 56. edisina

  vaalla me mujt me te myt ty more xhem sa skeve ti filmi ke ma i miri amo kur ja nisi time lujt i ka hyppak jeshije po ashtu edhe ti aslla amoooo per FILIZIN and YLLMAZ nuk kena qa me fol shkurt no comento jeni te mrekullushme veq vazhdoni .

 57. shum me pelqen ky filem sidomos aktorja jon e bukur filizja-tuba buyukusutn shum e dua e dua edhe shum programin e ju

 58. filmi ma i mire se qyky nuk ka shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa filiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz je ma e miraaaaaaa te dua filiz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 59. serjali nen hijen e blinajes eshte me e mira prej te gjithave por a kish muj rtv 21 te shtune mi qit te gjitha epizodat qe nga e hena ju lutem

 60. altin berisha

  shum serial i mir veq vazhdoni 
  filizi me jellmazin ma te miret ne serial

 61. rina

  ma e mira mas pari aci hayat masnej filmi nen hijen e blinajes

 62. o filiz te lumt se ti je miss europa veq kush ta ka inatin e ti veq vazhdo qysh je tu shku

 63. oooo sa mir se e pash ne promo qe po pajtojshin sot ooh qysh jam gzu
  jellmazin me filizen po pajtohshin sa mir te dua jellmaz and filiz edhe po du me zgjat edhe pak bile deri ne 10 :00 nese bon veq te premten se tani deri te marten po duhet me prit ta kish qit edhe te shtunen edhe te dielen .. shum thnx ju rtv21 se jeni ma te mirt

 64. Eshte nje Serial shum i mire dhe i qelluar ju Lumt RTV21.. por ajo qka nuk me pelqen ketu ne RTv21 eshte Serialet Latino Amerikan

 65. tina

  hjt bre mos e merrni qaq me ransi se filem asht 

 66. nita

  valla rtv21 nr.11111 jeni e sa per film no koment shum i mirrrr veq perpara.nuk po kam qef me u kry bre hiq qeky film MOS HARRONI NR.1 JENI

  JU DUAM E GJITH DRENOCI I MALISHEVES

 67. shum mir filiz edhe jëllmaz veq vazdoni keshtu ju duaaaaaaaaaaaaaaaaaa? I love YOU

 68. shum mir aa nr.1 jeni mos e harroni kete

 69. dona/o filiz sa e mir je veq edhe jallmazi eshte shum i mir filmi ma i mir dej qitash je

 70. vitaaa

  pershendetje jem vita nga peja shpresoj qe edhe pse seriali i shumendjekur perfundoi ta vini si repriz te dielave pasi te perfundoi seriali “vite te humbura”.shpresoj qe te me plotesoni kete deshir

 71. bleona kryeziu

  o filiz je ma e mir prej krejt filmave

 72. lina

  TV 21 jeni ma te miret ne gjith ballkanin me pelqen shum tv 21 e shikoj shum po serialat i kini shum te mira serialat ma te mir ne bot i shohum vetem ne tv 21 ju pergzoj per te gjitha emisjonet e mrekullueshme qe i ka tv 21 dhe idet e mrekullueshme jeni numer ni ne zhith ballkanin ju falenderoj dhe per serjalat e mir qe po i transmetoni e shum po me pelqen serjali Ezel ju dua shum tv 21 ju pershendes shum lina podujev

 73. Qendresa

  pershendetje jeni me te mirett kom ni kerkes ju lutem tma PLOTSONI….jom ne pun skom mundsi me shiku ezelin ju lutem reprzen te qitni ne ora 12 paas mesnates ju lutem shummm se kom merak qet film po sen pe shikoj klm jeni tv me e mir ne kosové.

 74. era krasniqi

  seriali shum i mire kaqene e kam adhuruar jallmazin dhe filizin

 75. Tinaa

  filmi ma i mir eshet kan nen hijen e blinaj ,,,

 76. dona

  o rtv 21 .tv a muni me shly qata qe i shkrun emri dona nese muni me shly bravo ju koft

 77. diellza

  filz po e mir je veq justini ma i mir ja ha zemren
  atina

 78. donika syla

  o jallmaz po i mir edhe filizi e mir veq ma i mir se RONALLDO ma i miri

 79. mimoza

  oj filiz sa e mir je ta ha synin

 80. dona

  po hiqu jallmazit e filizit kqyrne feriden sa e mir

 81. krasniqi norge

  marre per poupllin shqiptar skin asni lek ne gjepat e juve edhe tan diten me kso fantazmave jetoni, qelni syt o populli se kerkush nuk ju man ter jeten ska ma me ju mait diaspora e ju me kqyr fantazma…………..

 82. Hamza Neziri

  serial ma i mir se ihlamurlar altinda(nen hijen e blinajes) nuk ka

 83. prshdetje jam elmedina hyseni dhe kete serja epcelli me rregull dhe edua shum ju prshdes gjithnj aktort ekti filmi

 84. filmi më i mirë TURK është “EZEL” FILMI I KENAN IMIRZALIOGLYT dhe CANSU DERE .

 85. shum filum i bukur veq vazhdoni jellmaz edhe filiz edhe xhan

 86. ju dua shum  mpuq filiz pajtohu me jellmazin mpuq ju dua shum shum filum i bukur i bukur

 87. serial  shmu i bukur .filizi   dominon 

 88. filmi ma i mir ner te gjith filmat turk filliz and jellmaz  seni seviorym

 89. filmi ma i mir qe me ka pelqy ka qen jellmazi e filizi po masi u kry binbir gece tash binbir gece s ka filum ma te mir ata y po me dhem shpirti kur po kryhen filmat e mi te preferun

 90. filiz shum e bukur je  kerkush son ta kalon filmin ma te mir e keni luajtur  ti filiz me jellmazin  te gjith e pelqejn filmin tuaj shum e mir je mos harro          

 91. Un mendova qe vetem gruaja ime eshte bo LOP , (e sepasna dit qe edhe shum LOPA te tjera qenkan ne R.e Kosoves) tu i kqyr keta filma pa lidhje te Turkis se secili film TURK e ka DMTH e njejte, e asht shum STUPID me hup kohe me kta filma, ani 21 i jepke disa filma Braziljan e Spanjoll hahahahhhha TE TRENT JENI.

 92. o a ban me trasmet serialin serqe   ose araf zamani  nga saruhan hunel se ska mat mir ne bot

 93. o sak me saruhan hunel ma i miri edhe serialet i ka te mira ju kisha lut rtv 21 te qiteni serialin sesqe ose araf zamani   nga saruhan hunel

 94. hi

  ju lus juve rtv21 pasi qe te kryhet seriali EZEL te qiteni serialin aski memnu -nga jellmazi dhe filizi qe e luajn bashke edhe nje her ju lus ta qiteni kete serial
  tung

 95. hi

  dijeni se seriali aski memnu eshte shum i mir dhe do ta shikojne e gjithe kosova

 96. filiz shum e mir je edhe jellmazi ju dua shum filin ma te mir e keni luajtur veq xhemidhe asla tullusum mu kan bo a te dua shum filiz-jellmaz-xhan

 97. o mat mirt jeni aban pas ezel ndonje serial te saruhan hunul    serqe ose araf zamani keta jan serialet ma te mira ne bot

 98. Leona

  Walla i mir u kon qeky serial,Jëllmazit ja hongsha zemren (L).Weq edhe Mehmet Kosova,Mehmet Shadoull (L)(L)(L) edhe ESMERi (L)(L)(L)(L) jon kon seriale t`mira.Ishalla qetni apet qesi seriala t`mir.Tash edhe ky Ezeli i mir,weq se keq qe vdiq DAJA :-( . Sheherzadja u kon krej PALIDHJE (N). Qetash osht i mir ai çënar shpirti (L)(L)(L),Zoti e rujtt at djal. Weq ma seriala t`mir i qet RTV21. Kejt jeni t`mir bre ju,weq wazhdoni qeshtu. LABiNOT GASHi JETA E RTV21,T`KOM GJiTHQKA TY,TDUA SHUM.

 99. o ju kisha lut me qit ezelin edhe te dielev

 100. oooooooooooo me esmmerin e ezon ska mat mirt ne bot aban pas ezel ndonje serialt  te saruhan hunel sea ma i miri ne bot usht   3

 101. film i mir osht kon veq a dot vazhdon me lujt pas gymysht te shtunen dhe te diellen :)

 102.  qyki film eshte shum i mir bre…PO ja kalon binbir gece edhe kapak sulltani:)

 103. o ma te mirt jeni veq  terasmetone serialin……araf zamnai se usht teper i mir                                              nga aktori saruhan hunel

Komentoni artikullin