Gëzuar me dashuri – Kopshti Dielli

6 Comments

 1. Linda Cara

  Te nderuar,

  Kisha me ju falenderu tje mase nese do te kishit mundesi ta vëni videon e nje programi muzikor te femijeve, te cilen e keni transmetuar me 1 Janar 23.35. Ishte nje incizim i vjeter. Ju falenderojm paraprakisht dhe ju pershendesim.

 2. KENGA SHUM E BUKUR URIME VITI I RI

 3. MERI SHALA

  URIMET ME TE MIRA PER KETA YJE TE VEGJEL KAQ TE MREKULLUESHEM. E ME I MIRI RRON BERISHA KA SHKELQYER ME SHUME SHUME. TE KAM SHUME XHAN RRONI…..

 4. fitnete berisha

  Faleminderit teta Meri per komplimentet ,edhe une te kam xhannnnnnnnnnnnn shum se bashu me vllaun Lisin te puthim fort

 5. Faleminderit per komentet per gjithcka qe ju intereson na telefononi ne 038\55 00 88

Komentoni artikullin