Kjo është femra më e bukur në botë

bukuroshjaLos Angeles, Prill 2013
Ylli i “Iron Man 3” është zgjedhur nga magazina “People” si femra më e bukur për vitin 2013.Gwyneth Paltrow është fytyra e revistës për muajin prill dhe në këtë intervistë ka treguar se ajo nuk punon shumë për të qenë e bukur duke i atribuuar gjithçka familjes së saj.“Kur jam në shtëpi unë rri në xhinse , nuk vë makijazh dhe jam me flokë kaçurrele”, ka thënë aktorja.40 vjeçarja është e martuar me Chris Martin, me të cilin ka dy fëmijë, tetë vjeçaren Apple dhe shtatë vjetarin Moses./KP/

Komentoni artikullin