Moti92 Comments

 1. delfina

  jam nje shikusese e rregullt e motit te rtv21 dhe mendoj se me jap informata te mjaftushme per mbizoterimin e motit gjate javes.e pelqej shum.

 2. Alma Qyqalla

  githashtu edhe un jam nje shikuese e rregullt e rtv 21 dh me pelqen shum programi juaj

 3. Esah

  Jeni shum te mir veq vazhdoni jeni tv nr 1 Just nexttT:D(L)

 4. pisi

  Phi fare moti u prish dyjaja veq bravo RTV21 se po na informoni per kete mot.

 5. jeni me te miret veq vazhfoni keshtu…

 6. jeni te pa parë veq vazhdni

 7. unn e shikojj ket faqe dhe unë mendoj se pergjigjet e motit jan te sakta/::”|

 8. besim asllanaj

  BRAVO RTV 21 JENI SHUME TE MIRE PER PARASHIKIMIN E MOTIT  DHE PER TE GJITH PROGRAMIN QE PO JEPNI  JU LUMT 

 9. TaFee Matoshi

  muuaa mee pelqeen moti ne rtv21 po nganjeher e ndryshoni moti te nje dite. PSE?

 10. qazim hyseni

  pershendetje rtv 21 veq perpara

 11. jeni shum te mir sidomos kit EZEL-in veq vazhdoni te qit se film ma te mir nuk ka

 12. selko begu

  valla shum te mir jeni veq me qen pak ma te sakt mbi te dhenat per motin si psh sot eshte dikun rreth38 grad celsius e ju keni te dhena 29 grad celsius e kjo ka dallim a

 13. une jam shikuese dhe i lus qe te ma qesin nen hijen e blinajes

 14. pershendetje jeni te  mrekullushem  veq  vazhdoni  me  pune  tuaj  nganiher  me  mot  nuk po  ja  qeloni  po  nejse   a haha  tung  

 15. o radio televizioni 21 jeninumer nje krejt qka po ndodh pi qitni ju brravos 21 jeni te paper veq vazdho kshtu 
  ju pershendes 

 16. jam shikus i rregullt i motit jeni shum te te sakt veq vashdon me kto informat te motit

 17. hej jeni shum te mir

  hej jeni shum te mir

 18. ju kisha lutur qe te qitni emisjone me lojra te ndryshme veq vazhsoni ju pershendet krejt vushtrrija

 19. ju pershendes shum je shum te mir dhe te sak ne parashikimin e motit ju falemderoj shum jen korekt flm

 20. fitore rraci

  flm shum jeni ma te miret
  gjdo dit na knaqniiiiiiiiiii

 21. rifat kastrati

  jeni njesh fareeeeeeeeeeeeeee

 22. rasin ademi

  ej qa o more ky sen prishtina ma e nxet se prizreni e venet tjeraa gabimm. :( .

 23. melinda buca

  emision i shkelqyeshem

 24. elvir ibrahimi

  jeni te mrekullueshem

 25. jeni te mrekullueshem per parashikimin e motit veq vazhdoni

 26. jeni shum t teee mir vetem rreni kai grim nuk ja qelloni edhe pse po munohi kaq shum se ju sen nuk e dini zoti i ka punt en dor

 27. Jeni shum te mir rtv21 veq vazhdoni…

 28. dua  te   ma   qesin   filmin  tim  nen  hijen  e  blinajes

 29. o rtv21 ekur tetqilet koha e 
  aban me tregu 

 30. shum mir rtv veq vazhdo keshtu je numer1

 31. shum mir qe pe qet moti rtv 21

 32. RtV21 jeni mat miret veq vazhdoni ju jeni te paret ne KS ma te mir nuk ka veq vazhdoni nr. 1 jeniiiiiiiiiii

 33. me sa duket do nxehet perseri moti

 34. mirlind

  ju jeni shum te mir ……..

 35. egzonii i 3nt

  valla veq vzhdoni

 36. Fitim RASHITI

  RTV 21 GJITHMON ESHT ME E MIRA PER PARASHIKIMIN E MOTIT NE VEND EDHE NE RAJON.

 37. ju lumt per motin qe kallxoni (Y)

 38. Esah

  Faleminderit qe po na informoni per motin i cili mbizotron n’Kosove e sa i perket televizionit veq vazhdoni se jeni nr.1 ;)  

 39. mimozakrasniqi

  jeni ma te mir
  nuk ka tjeter si ju veq vazhdoni

 40. edhe mua me pelqe moti dhe dua te di gjithshka per ter muajin 

 41. Fatijon ferati

  Moti ne Mitrovic dmth me Diell

 42. ma te miret jeni veq vazhdoni rtv 21.tv ju duaaa

 43. jeni te mrekullushe vazhdoni 

 44. mat mirt ne Ballkan dhe Europ jeni ju RTV21 si gjithmon por edhe buqeta IPTV

 45. jeni ma te mieret 21 ska me juve

 46. une dua moti te jete ne koseove me dielle

 47. TE  LUTEM  MOTIN  MO  MA  QIT  JENA   MA  TE  MIRET   VEQ    VAZHDONI   qysh  e  ka  shkru    Zoti
  \

 48. moti  o   qysh  e  ka  shkru   zoti

 49. pershendetje ju pergezoj per ket web faqe deshta pak me thon diqka lidhje me webin ma heret puna e skenes se motit ka qen mjaft e mir edhe e let per ta shikuar tani web faqja juv i duhet koh per tu hapur madje shum shpesh smundemi me pa motin pej qenga ndrrimi i logos se faqes si mund te jem ne faqen e juv me i let me pun ju pershendes

 50. veq vazhdoniiiii se mir mir jeni tu shku

 51. mfal mam pse spoe qitni kanga magjike live ne feqen rtv21 bre :D :D

 52. shum e mir osht rtv21 saperata por ju lutemm qitni filmin titanic se shum kam qef me pa ju lutem edhe reklamoni ne qofse e qisni

 53. shum mir qe o rtv21 valla e kejt sakta tergo urime hallall juu qoft e bone naj riisi tmir per vitin2012

 54. bravo rtv21 .tv jeni me te mirt veq vazhdoni qashtu veq qitna ma shpejt nen hijen e blinajes

 55. hamit gashi

  shum mir qi po na informoni per motin
  ne kosov

 56. Urim Krasniqi

  Une jam ni shikues i zjarrti i motiti ne RTV 21 DHE E PELQEJ shum

 57. jeni shum te mir veq vazhdoni

 58. arbenit loshi

  jeni te para pare  veq vazhdoni  dhe  ju uroj festat e fundn vitit 2012

 59. haahhahahhah ku po din bre keta me kqyr motin bre zot po hini          www.weter.de
   

  edhe ma mir e parashikon motin veq qitne ma shpesh ezelin oki

 60. Musa Avdylaj

   perzemersish ju uroj ni vit t embar e te suksesshem veq vazhdoni se jeni mete paret  ne  Kosov  

 61. un i besojj rtv21 moti ma i saktii

 62. shum  shumm   emisionet  e  mira  mjaf   te  qelluara 

   

 63. skender imeri

  jam e angazhuar qe te shoikoj lajme per motin ne rtv21

 64. timi

  bravo rtv 21 jeni te mrekullueshem veq vazhdoni

 65. edhe une jam shikus i motit
  se shkoj ne brezovic per ski
  mir
  bravo
  veq tregoni
  flm

 66. Nazmi Berisha

  Me pelqen parashikimin e motit qe e tregoni per pese dite, por qe nje kohe nuk po e tregoni , Pse?????????

 67. DORUNTINA

  JAM SHIKUESE E RREGULLT R RADIO TELEVIZIONIT 21 POR JU LUTEM  QE TA SHFAQENI EDHE NJEHER SERIALIN “EL CLON” DHE NESE KA MUNDESI TE MA KTHENI PERGJIGJJEN FLM PER MIRKUPTIM

 68. VALENTINA

  edhe une kam deshir,. qe ta shfaqenii ket serialin  Zhaden EL Clone sepse esht teper i mrekullueshem dhe te gjith e shikojn ne mbar kosoven  ju lutem transmetone ket serial ju lutem  plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 21 jeni me te miret nese e shfaqeni edhe njeher ket serial 

 69. Kam DESHIR TAA transmetoni serialin zhadeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ju lutemmmmmmmmmmmmmm dhe kthemani pergjigjen flm per mirkuptim 

 70. jeni me temiret veq vagjdoni rtv 21

 71. shum em pelqen parashikimi i motit ne rtv21 

 72. shum shum shum jeni te mir veq vashdoni jeni emisjoni me i qilluar veq vashdoni

 73. vallahh mos te mundohet ma kush si ju RTV21 vallaa 
  mate mirt

 74. edhe trv21 osht nje televizojon qe edhe ne ne gjermani e percjellim rregullisht po ekeni muncin qe te arketohni edhe me ket radio ne internet qe ka shum programe te mira me moderator te klasifikum kantakti skype radiokoha1 dhe artesa e radios osht http://www.radiojetesa.de mir se vini studijo qendrore stuttgart gjermani

 75. Jenii te paparee veq vazhdonii 

 76. me tregoni numrin e familes muliqi konto numer

 77. moti ne 21 rtv eshte shum i saket dhe ju avedesoj me tutje dhe kosplimete te gjith stafin e 21

Komentoni artikullin