21 Plus

Është kanal muzikor i RTV 21 që emeton 24 orë muzikë zbavitëse. Që nga viti 2008 ky kanal muzikor arriti shikueshmëri të lartë në gjithë hapësirat ku jetojnë shqiptarët. Kryesisht transmetohet muzikë zbavitëse e zhanrit Pop, por edhe të gjitha gjinive të tjera, rok, rep e zhanre të tjera. Nga fondi i pasur i redaksisë së muzikës së RTV21, në këtë kanal muzikor shfaqen këngë të grupeve e këngëtarëve më të njohur shqiptarë të muzikës zbavitëse. Pjesa më e madhe përmbajtjeve muzikore janë prodhim i RTV 21, por emetohen edhe këngë nga bashkëprodhimeve të RTV 21 me produksionet dhe organizatorët e spektakleve dhe festivaleve më të njohura të muzikës zbavitëse në hapësirat shqiptare, si edhe video-klipet më të arrira të shtëpive më të mëdha muzikore shqiptare. Televizioni 21PLUS është bërë pjesë e pandarë e ndejave familjeve por edhe e ambienteve publike të argëtimit.

128 Comments

 1. oh bre jeni ma te miret jeni number one you iu uroj suksese me te medha ju dua shum 21 jeni ma te miret veq desha me ju than vetem nje vrejte shume te vogel reklamen e jellmazit me qit edhe te henave e shpresoj qe kete deshir te ma plotesoni mos harroni se jeni ma te miret dhe number rtv21 1

 2. Shume e forte Je dafina Zeqiri

 3. Blina

  hello jeni shum te mirr ju du shummmmmm :D

 4. urime se jeni numer nje vetem vazhdoni

  • kerkes hej transmetoni me shpsh kenget e yllit te kosoves dhe te botes DAFINA ZEQIRI se eshte kengetarja me e mirea e estrades ju pershendes dhe shpresoj se do ta merrni parasysh kerkesen time dhe faliminderit vetem vazhdoni ju dua se jeni ma te miret ne KOSOVE 21 PLUS

  • linda pz

   tung jeni mat miret nese ben kenget e dafina zeqirit dhe rihannes  mi transmentue sa ma shpesh-se shummm bre i adhuroj kto dy bukuroshet—love duffy=rihanna-qao qao

 5. tung nga alba jeni shum te mir kam nja kerkes ju lutemi qe te me ndegjoni edhe te merrni kerkesen parasysh beni nje toplist me meng me te degjura ne rrjetin toksor me falni qeju beszisa flm per mirkuptimin tuja

 6. Malsore Fetaj

  Ju faleminderit te gjithve qe e keni qitur pogramin 21plus krejtve shqiptaret i keni befasu me ket pogram qe ka muzik te ndryshme per fund ju themi jeni mat mirt

 7. diti

  tung jeni shum temir 21 po ju lutem ta transmeton sa mashum zanfina ismajlin

 8. jeni shum te mir veq vazhdoni keshtu

 9. jeni shum te mir veq vazhdoni muzik ma shum

 10. dafina

  shume e bukur 

 11. Besart jashari

  Jeni shum tmir a ka munssi me transmetu  Sinan vllasaliu Lutem .

 12. jeni ma te mirt ee ju lumt faleminderit per serialin nen hijen e blinajes eshte shum i mir

 13. jeni te mrekullueshem jeni nr 1 po kur po fillon seriali nen hijen e blinajes reklama po qitni shum

 14. Qendresa Hasani

  jeni mate mirt veq vazhdoni

 15. yllka

  shum jeni perfekt ama kur tlum jelmmazi pllizz mos qitni reklama see po nalet rryma po na jet pik ok
  qao ma te fortit jenii per bes po (A) hehawh besoj qe do te me mirret parasyshh
  qaoo Complimentee

 16. edonis lokaj

  Tung 21Plus jeni te mrekullueshem.Vetem desha te ju pershendes dhe tju uroj nje dit te mir :D

  • tung per mu ma e mira per tanav kengatar eshe genta se genta nuk asht sikur dafina se e kupjan rihana krejt teshat dhe tatu shkrune dafin kupjan rihanen e shini krejt qka ka kupju teshat dhe tatun genta ismajli asht per mu nure 1 e dua shum genten ismajli
   nga agnesa gashi

 17. jeni ma te mirt ska me juvee 

 18. 21 Tv jeni mat fort ne cdo aspekt.Me gjitha tv tuajat jeni maty qartiti.Ju Duam
  Nese muni sa ma shpesh me leshu incizime te IKONES ADELINA ISMAILI. <3

 19. qooooooooookkkk kkkyzeeeeelllllllllllll qok :D :D:D

 20. shum  emision  i mir është 21 plus edhe 21popullor 21 junior dhe  kanlet  e  tjra  ne 21 

 21. besarta

  ooooooo 21 plus spo ma lshoni adrianin loqken hiqqqqqqqq bre :S po duuuuu me ma lshu fundin tek une e ke ju luteeeeeeeeeeeeeeem mas shumtiiiiiiiiiiiiiiiiii

 22. besa halimi

  shum tmir jeni superr kiss e kini???????????

 23. mua me pelqen shum 21plusi po e kini hek e kini qit tirana tv tung klm

 24. Lil'A

  Jenii Shumm Shummm Te Mir Wetem Wazhdoni (Y)(Y)…<3<3

 25. shum e mir je dafiii veq vazhdo
  ———————–

 26. jeni mat mir pogrami i rtv21.tv ju duam shum edhe podramet tjera na pelqejn shum te gjitha a muni me pershendet genten ismajli nga une blerina ju lutem se e dua shum qat kengetare se shum e mir asht ma e mir ne bot edhe dafinen zeqiri oki ju dua shum THE BEST 21rtv

 27. shum i mir te koka qikjo rtv21.tv po knaqka njeriu

 28. ari morina

  tepper te mir jen veq vazhdoni

 29. ooo shumm emisjon i mir mpelqen shumm edhe kang te pergjegjura qet shum tmiraa jeni nr 1 stafi juj ju pershendes me zm shum shuummm emisonin e mir kklm ju duaa

 30. shum i bukur je ezel dhe behare ju du shum  ju don aulona nga skenderaji me motren e saj orgeten dhe vllahun e saj getuarin dhe qiken e tezes agnesen 

                                                                                          ju pershendesim dhe ju dojm shum.

 31. Aljesa Hoxha

  Jeni shume te mire veq vazhdonii :D

 32. te mir jeni po edhe ktv jon shum te mir

 33. shum mir veq vazhdo oj dafin zemra

 34. aaaaaa

  a mujm me shiku ne digitalb ose tring nese po frekuenca nese ban

 35. Arlind Dragua

  te lutem kenget e Adelina Ismajli sa ma shum ju lutem  se veq ajo din me na disponu me rrespekt Dragua

 36. agnesa

  jeni shume te mire ju pergzoje

 37. dardi

  nr 1 je dafina

 38. shum te tbukur jeni gjithmonn ……

 39. dafina zeqiri ma e mira ne 21 plus veq vashdoni 21 plus se pernime jeni nr.one

 40. daffy ma e mira ne 21 plus veq vazhdoni se nr.one jeni

 41. JENI ME TE MIRET NESE BAN QITENI ME SHPESH ADELINA ISMAJLI JU PERSHENDES SHUME :)

 42. JU LUTEM SHUME QE TA QITNI ADELINA ISMAJLI SEPSE E ADHUROJ DHE E DUA PA MAS JENI NUMBER ONE JU PERSHENDES NGA JETONI

 43. JENI ME TE MIRET DHE JU LUTEM SA MA SHUM ME QIT ADELINA ISMAJLIN PLLZZ JU PERSHENDES SHUME NGA TRONDELINA . ;) :)

 44. ADELINEN QITNE EDHE SHUM MATE MIR KENI MU KAN <3

 45. OOO QITNE SA MA SHUM ADELINEN SE VEQ AJO DIN MU NA DISPONU E MU NA KNAQ PLZ PLLZZ ADELINEN QITNE ADELINA ISMAJLIN JU PERSHENDES DHE JU DU SHUM NESE E QITNI ADELINA ISMAJLIN :)
  :P

 46. ASNJEHERE DERI TASH NUK E KENI QIT ADELINAA ISMAJLIN JU LUTEM QITENNI ATE PLZZ SHUM U LUTEM :O

 47. o bre ju llutem shume ta leshoni adelinen ismajlin se ma e mira eshte

 48. shum te mire jeni po ta qitni adelina ismajlin sa me shpesh ju lutem qiteni sepse po e shihni edhe vet sa ka komente per adelina ismajlin ju pershendes

 49. jeni shum shum te mire por ju lutem te gjitha kto kerkesat e ketyre njerzve ti i plotesoni qe te perparoni dhe qe tju dojne te gjithe njerzit juve ju lutem adelinen ismajli qitne

 50. ju lutem adelina ismajlin me qit se ajo e kall krejt bre ajo eshte yll ajo eshte gjithqka ju lutem sa ma shum adelinen me qit aa ;) ;) ;) ;) :P :P :P :P

 51. adelinen adelinen adelinen adelinen adelinen adelinen adelinen adelinen adelinen ismajli e dojna krejt fansat e sajjj te shumte qee iiii ka lochken ja hajnaa se ajoooo eshte mbretnesha e krejt muuzikes dafinen e genten tii sill ajo eshte sa krejt dafina edhe genta
  i love adelina ismajli ju lutem shume me qit adelinen ismajli edhe nese ka pak kerkesa per me qit ata , ka pak ama ka njerz qe i bojn kerkesat se e dojn shume e juuu ,,, ju lutem qiteni ata. :)

 52. aelininen e dojna shume dhe e pershendesum me thellsin e zemres dhe i thojna qe te kete suksese dhe te perparonn edhe me shume qe eshte tu perparuuu e krejtve fansave te saj ju tham hallall ju koft se e keni zgjedh nje njeri shume te fort e te mire ju lutem adelinen me qittt sa ma shpesh. JU DUA. PA MASE. ;)

 53. edona jelliqi

  jeni matt mirtt ju duaa<3.

 54. jeni shum te mir vetem vazhdoni ju dua shum juve

 55. a bon me ma caktu ju diten kur mundeni me ma nshpi ne rtv 21 plus op labi party 2011 

 56. adhurim unikatili

  tung jeni mat miret ju pershendes 

 57. jeni me te mirt ju dua shummmmmm

 58. obr qitni ne kabllovit ket 21 Plus se shum muzik te mira

 59. selena prshendes you from America qao kalofshi as beautiful ma

 60. egzona

  dafina zeqiri nr 1 .

 61. sara morina

  ylli i muzikes shqiptare esht edona llalloshi edhe diva jona adelina ismajli a i love

 62. ahmet ferizi

  bravvvo 21 jeni mat miret tona faqet i keni ye mira po me qita keni arrit shum nallt te populli edhe te une

 63. ma e mira e esdrades se kosoves eshet dafina zeqiri ylli i kosoves nese bon nje keng te saj te dua shum  dafinaaaaaaaaaaa

 64. dafina zeqiri ylli i kosoves te dua shum nese ban nje keng te dafina zeqirit llokumit te kosoves

 65. urime fesa e kurban bajramit jeni nje

 66. hej ju dua shum si emison ju shikoj qdo dit sidomos 1kafe me labin dheshta me ju lut me qit kangen e arberis me te rejen

 67. sh. I

  Pershendetje !

  A mund te me tregoni si mundem te kem RTV 21 plus dhe popullor ne rrjetin satelitor? a ka ndo kund qe muj me i shiku ne internet nese nuk mundem ti kem ne tv?

  Ju pershendes dhe ju deshiroj qdo te mir//

 68.  a do te behet repriza e Kenga Magjike ?? 

 69. transmetoni me shum kenget me te reja,(L) ***

 70. jeni shum sum t mir veq kishit bo mir mi trransmetu order now bre nn kosov jo met jashtmit plz qe e qitni se po na mungon emisjoni shum labinot gashi je nr 1 dafina zeqiri tduuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 71. vjollca zagraxha

  me duhet emelli juaj ju lutem me dergoni webin tuaj ku mundte dergoj cv 

 72. Agron

  videoklipet e njejta pi qitni ndrroni pakse ka edhe tjera ma tmira

 73. duri gashi

  oj bleon je 1-shi fare

 74. linda pz

  oj dafina je bukuria e estrades.je ma e bukura ne bot,ja kalojsh gentes,elvanes e cila eshte shume katastrof,bile bile edhe lady gagas.te dua te dua te dua.duffy nr 1.mpuq per dafin edhe bleronen zeqiri dhe daffy peje.ju dua shume………..?

 75. durim gashi

  kam nje kerkese?ju lutem qitne naj here yllin e botes bleona qeretin se keni harrue kret kush eshte bleona?e bukur po,e madhe po me emer e kam fjalen,ma sexi ska kush ja kalon,qashtu pra?tunggggg…..mpuq…………….?

 76. linda pz

  OLA kam nje kerkese?a ban me transmetu hitin boteror SUPERNOVA te DAFINA ZEQIRIT se eshte ma e bukura e estrades ,ma e mire se genta,elvana,bile bile edhe ma e mire se lady gaga,kto jane 0 per ngat duffyt,mpuq per ma te bukurate ks……..DAFINA ZEQIRI….BLERONA ZEQIRI……..DAFINA PEJE………?please transmentone duffyn se ia vlen?

 77. kosovare

  ma e mira odafina zeqiri skini qa thuni moooooooooooooo !!!.

 78. kosovare

  shum e mir o edona.

 79. sovranitet

  a ka mundesi me shiqu ne net live tv 21 plus

 80. emin miftari

  shum program i qelluar veq shum perseritje te kengve kam deshir mosperseritje te njejtav kengeve kjo ishte arsyeja

 81. süssja

  o a e din dikushh ku muj mi gjet ferkuencat e 21 +

 82. linda hasani

  ooooooooooooooooooooooooooo bravo jeni ma te mirt bravoooooooo bravo shum bukura najs njeri 

 83. Jenii shumm te mirr     nese kish bo ne programin 21Plus me transmetu me shum kng te reja te hip hopit <3   si psh Dafina Zeqri i bAba Stars<3

 84. tung hey flm shummmm per qit faqe jeni mat mirttë qao nga zela ela agushi

 85. jeeniiiii matttt mirtttt ne boottttttttttttttttt juuvvvduuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 86. Mixha Mursel

  Jeni me te mire . Nese ka mundesi me leshu kengen Mc Kresha ft Lyrical Son -Not U (Remix) me shpesh. Ju faliminderit per Mirkuptim

 87. linda pz

  pleaz transmentone me shpesh pop mbretreshen dafina zeqiri-ju faleminderit per mirkuptim

 88. bleona

  jeni shume te mir :p

 89. linda

  a munet naj kush mem nimu… po du me kqyr 21 plusin internet mos e din naj kush naj link e me qit te kekjo wepfaqe flm shum 

 90. Timma

  ku mujm me xhet at kongen dj flow ft tds a muni mem treguu se vetem 21 plus e transmeton at kongen , plss :D

 91. cdo informacion ne tel 038 55 00 88
  ju falenderojme per bashkepunimin!

 92. cdo informacion ne tel 038 55 00 88 (176)
  ju falenderojme per bashkepunimin!

 93. flm shum qe e keni qel qit faqe se po knaqna tu e kshyr EZEL

 94. CDO INFORMACION E KERKONI PA HEZITIM NE TEL 038 55 00 99

Komentoni artikullin