Aktorja turke shfaqet pa grim

Aktorja turke shfaqet pa grim

Meryem Uzreli, si duket ka shumë besim në bukurinë e saj dhe pa dyshim që ka të drejt. Kjo ngase nuk heziton aspak që të shfaqet natyrale. Bukuroshja turke ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet e shtrirë në krevat dhe e pa grimosur. Kjo është mënyra me të cilën aktorja po u thotë natën e mirë fansave të saj.

Ndryshe Meryem Uzerlin e njohim nga intepretimi i rolit të Sulltaneshës Hyrrem, në serialin “Sulltani që është shfaqur në RTV21, ku ka pasur një shikueshmeri të madhe./21Media

Hyrrem