E gjithë vëmendja te Hyrremi

E gjithë vëmendja te Hyrremi

Aktorja turke Meryem Uzerli e njohur te ne si Hyrremi ka udhëtuar drejt Parisit për tu takuar me disa firma atje lidhur me markën e parfumit të cilën shumë shpejt pritet që ta nxjerr në treg.

Ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen në aeroportin Ataturk, me një mini fustan dhe një palë syze dielli të verdha.

Aktorja e bukur e pyetur se ku është vajza e saj e vogël tha se e ka lënë me gjyshen dhe gjyshin e saj./21Media