Ajo ka postuar një instastory në Instagram, teksa vallëzon me këngën hit të Noizy-t

Ajo ka postuar një instastory në Instagram, teksa vallëzon me këngën hit të Noizy-t

Meryem Uzerli, aktorja e njohur me origjinë turko-gjermane është ndër më të famshmet në Turqi.

Ajo ka fituar dashurinë e publikut të saj me rolin e saj te “Sulltani i Madhërishëm”, që u transmetua në RTV21.

Aktorja e njohur së fundi ka marrë vëmendjen e fansave të saj me një storie që e ka publikuar në llogarinë e saj, teksa vallëzon me këngën “Toto”, të reperit të njohur nga Shqipëria Noizy, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin e njohur zviceran Raf Camora.

Bashkëpunimi i cili u bë hit veror, u publikua para tre muajsh dhe deri tash ka arritur mbi 34 milionë klikime./21Media