Arrestohet i dyshuari

Arrestohet i dyshuari

Dje rreth orës 11:07 është arrestuar një person i dyshuar në Prishtinë.

Sipas Policisë së Kosovës gjatë kontrollit në automjetin e tij i është gjetur dhe konfiskuar një thikë dhe një dokument i falsifikuar .

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./21Media