Dua kujton takimin e parë me një djalë

Dua kujton takimin e parë me një djalë

Këngëtarja e njohur shqiptare me fame botërore, Dua Lipa ka befasuar të gjithë me një deklaratë të dhënë në një intervistë për emisionin “Kiss FM”.

Gjatë kësaj interviste Dua foli rreth jetës private dhe asaj profesionale.

Këngëtarja, është pyetur se a i kujtohet takimi i saj i pare, por pergjegjia e saj habiti të gjithë.

Në takimin e parë, ai më çoi në një party, dhe më pas shkuam te pjesa ku tymoset duhan, dhe aty pash se ai po puthte një vajzë tjetër”, tha Dua. Ajo tregoi se asaj situate u detyrua të largohet nga lokali.

Këtë ngjarje ajo e tregoi duke qeshur.

“Don’t Start Now”, mban titullin projekti i fundit i Duas të cilin e publikoi më 1 nëntor, kjo këngë në kanalin Youtube numëron mbi 23 milionë klikime.

Kujtojmë se, Dua Lipa do të  përformoj në eventin American Music Awards. /21Media