Ajo e bëri koleksionin duke mbajtur foto në dorë

Ajo e bëri koleksionin duke mbajtur foto në dorë

Blogerja e udhëtimit nga Gjermania dhe tifozja e serisë është duke eksploruar botën dhe po gjen skenat e serisë “Game of Thrones” në një kohë.

Andrea është duke vizituar vendet e sakta ku HBO ka qenë duke filmuar shfaqjen e tyre të famshme dhe ajo po e dokumenton udhëtimin e saj duke fotografuar vendet me një akoma nga emisioni para tyre, transmeton rtv21.tv.

Nga shkallët jezuit në Dubrovnik, Kroaci në Carnlough në Irlandën e Veriut, Andrea po ndjek hapat e Daenerys, Arya, Jon Snow dhe karaktere të tjera të paharrueshme.

Koleksioni i saj përfshin të gjithë Evropën./21Media