Vazhdon “drama” mes Paris Hilton dhe ish- të fejuarit të saj

Vazhdon “drama” mes Paris Hilton dhe ish- të fejuarit të saj

Vazhdojnë thashethemet pas ndarjes së çiftit, Paris Hilton dhe aktorit dhe modelit, Chris Zylka. Sipas mediave amerikane Zylka po kërkon dhe shpreson ta kthejë mbrapsht unazën, me të cilën ai i kishte propozuar fejesë trashëgimtares së rrjetit të hoteleve “Hilton”, fejesë.

Image result for paris hilton

Related image

Related image

Paris kishte marrë këtë propozim gjatë këtij viti në Aspen, Colorado. Edhe pse thuhej se ai i kishe blerë një unazë me vlerë prej 2 miljon dollarësh, në fakt modeli nuk i kishte shpenzuar asnjë çindarkë të tij në unazën 20 karatë, shkruan rtv21.tv

Magic moment: Chris proposed to Paris earlier this year on the slopes in Aspen, Colorado

Zylka ishte parë në filmat si: “The Leftovers” dhe “Amazing Spider-Man”. Ai ka pasuri personale afër 4 milionë dollarë amerikan, sidoqoftë thuhet se Paris nuk ka qenë asnjëherë e lumtur në këtë lidhje, pasi është dashur gjithçka të paguajë vet./21Media

Related image