Sipas Express Mourinho nuk e ka në planet e tij Ibran gjatë sezonit të ardhshëm

Sipas Express Mourinho nuk e ka në planet e tij Ibran gjatë sezonit të ardhshëm

Ai e ka bërë të qartë se në vend të tij ka në plan që ta sjellë yllin e Bayern Munich-ut Robert Lewandowskin në Old Trafford.

Mourinho tash e sa kohë është fans i madh i polakut, dhe ekziston mundësia që ata ta mbajnë Ibrahimovicin dhe përsëri ta blejnë edhe Lewan pasi është cak kryesor i tyre, shkruan rtv21.tv.

Nëse arrijnë të sigurojnë shërbimet e tij, do të jenë shumë më të fortë në luftë për titullin gjatë sezonit të ardhshëm./21Media