PSG dëshiron që të marrë përfundimisht kartonin e Mauro Icardit

PSG dëshiron që të marrë përfundimisht kartonin e Mauro Icardit

“Calciomercato” shkruan se klubi francez ka nisur kontaktet me Interin për ta gjetur në janar marrëveshjen përfundimtare për sulmuesin argjentinas.

Fjala e fundit, megjithatë, do t’i përkasë Mauro Icardit i cili do të vendos për qëndrimin apo jo në PSG.

70 milionë euro është çmimi i rënë dakord për shërbimet e tij, ndërsa Interi dhe PSG nuk do të ndryshojnë asgjë nga kjo.