Kreativiteti i Mr Beanit

Kreativiteti i Mr Beanit

Rowan Atkinson i njohur ndryshe me rolin e tij ikonik, Mr.Bean ka bërë gjenerata të tëra të qeshin, pa e hapur ai fare gojën, por mimikat e tij janë të veçanta.

Kur jeni pa disponim, mjafton ta shikoni një video të tij dhe e gjithë dita do të ju ndryshojë.

Për të gjithë ju që punoni dhe në kohë dreke ndonjëherë mbeteni pa zgjidhje, Mr Beani ka një zgjidhje për ju.

Më poshtë iu sjellim një video mjaft qesharake të tij./21Media