Shtëpia juaj do të bëhet si e re me pak kreativitet

Shtëpia juaj do të bëhet si e re me pak kreativitet

Nëse nuk keni ide se si të bëni riparime në shtepinë tuaj kemi disa sugjerime që do t’ju ndihmojnë të kurseni kohën, nervat dhe paratë tuaja.

Restaurimi i mobiljeve të vjetra

Dollapi juaj i vjetër mund t’ju sjellë gëzim nëse i jepni një shans. Ky blog do t’ju ndihmojë të kuptoni se si ta rinovoni atë. Nga rruga, këto korniza mund të përdoren gjithashtu për të dekoruar dyert e brendshme, përcjell rtv21.tv.

Një kabinet për një kuti plehrash

Nëse dëshironi të hidhni poshtë kabinetin tuaj të vjetër, ju rekomandojmë të shikoni idetë e Nicole për të kursyer hapësirë.

CD për të dekoruar muret

Vëmë  bast se keni edhe një grumbull CD që nuk i përdorni më por ende nuk mund t’i hidhni. Ne ju rekomandojmë që të klikoni këtu për të kuptuar se si të dekoroni muret tuaja me këto CD.

Gurë për të dekoruar dyshemenë

Kjo ide është për ata që janë të ngopur me pllaka në dush. Ky blog do t’ju tregojë se si ta krijoni këtë kat të shkëlqyeshëm në banjën tuaj.

Raftet e pazakonta të librave

Ky raft librash mund të freskojë një dhomë të tërë. Sigurisht që do të të duhet ca kohë për ta ndërtuar, por na beso – ia vlen. Shikoni procesin këtu./21Media