Disa imazhe mjaft interesante

Disa imazhe mjaft interesante

Sipas statistikave, 32% e përdoruesve të internetit në SHBA tani janë në Instagram.

Disa prej tyre janë duke postuar fotot e tyre, disa janë thjesht duke shkuar poshtë në reklamat e tyre të lajmeve, ndërsa të tjerët janë duke lënë këshilla dhe ide se si t’i bëjnë fotografitë tuaja të pazgjidhura.

Bright Side mblodhi idetë më të mira për fotot që njerëzit kanë ndarë në Instagram, përcjell rtv21.tv

Ato mbase mund të ju ndihmojnë të krijoni kolazhe të bukura të fotografive./21Media