Megjithëse jo një këngë e re, kur doli me videoklip u pëlqye nga të gjithë

Megjithëse jo një këngë e re, kur doli me videoklip u pëlqye nga të gjithë

Ende pa u mbushur mirë 2 ditë, kënga e Dua Lipës “IDGAF” ka marrë mbi 10 milionë klikime në YouTube, shkruan rtv21.tv.

Përveç tyre, kënga ka marrë edhe mbi 750 mijë pëlqime, si dhe 38 mijë komente, ku shihet një pëlqim nga fansat rreth e rreth botës./21Media