Pamje nga festa e ditëlindjes së Monikës

Pamje nga festa e ditëlindjes së Monikës

Për familjen e deputetit të Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda sot është një ditë e veçantë, pasi që vajza e tij feston ditëlindjen e tretë.

Deda me këtë rast në rrjetin sociale, Facebook ka publikuar disa fotografi nga festa e ditëlindjes së vajzës.

Për deputetin duket se koha po fluturon dhe vajza e tij po rritet shumë shpejt.

Sa shpejtë fluturon koha! Monika jonë i boni 3 vjet”, ka shkruar Deda në Facebook.

Kujtojmë se, Iliri është martuar me Donikën dhe së bashku gëzojnë një jetë të lumtur familjare. /21Media